cook
Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт biscotti.com.ua Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки й анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, як-от рекламні послуги, наприклад, що можуть з'явитися на інших сайтах.
text-7
ПРО КОМПАНІЮ BISCOTTI
Ми кондитерська компанія,
яка була заснована в 2010 році. Основні виробничі
потужності BISCOTTI розташовані у Львові.

Даруємо справжню насолоду по-італійськи

Унікальний смак продукції BISCOTTI приносить моменти задоволення і ви насолоджуєтесь життям кожний день. Компанія прикладає максимум зусиль, щоб продукція мала бездоганну якість, починаючи з відбору інгредієнтів, професійного підходу кваліфікованих кондитерів - до зберігання та доставки готових кондитерських виробів споживачеві.
11
Років
на ринку
>140
Видів
кондитерських виробів
5
Власних
кондитерських
24
Області, де продається
наша продукція
5
Високотехнологічних
виробництва
>140
Видів
кондитерських виробів
24
Області, де продається
наша продукція
11
Років
на ринку
5
Власних
кондитерських
5
Високотехнологічних
виробництва
text-8

Процес виготовлення

На виробництві компанії BISCOTTI встановлено високоякісне обладнання найкращих європейських виробників. Розробкою технологій та запуском кондитерських виробів у компанії BISCOTTI займаються спеціалісти, які пройшли атестацію та навчалися за кордоном.
text-5

Ми багато часу присвячуємо розвитку персоналу

Заохочуємо своїх співробітників до вдосконалення власних здібностей, пропонуючи їм для цього широкі можливості.

Кондитери, технологи, пекарі, тістоміси, пакувальники продукції, бухгалтери, офіс-менеджери та водії – це команда професіоналів, де кожен сумлінно та якісно виконує свою роботу.