Ресурс 2
ТВОЯ НАСОЛОДА
ПО-ІТАЛІЙСЬКИ
Щоденна можливість отримувати момент задоволення та насолоджуватись життям
Ресурс 2
ТВОЯ НАСОЛОДА
ПО-ІТАЛІЙСЬКИ
Щоденна можливість отримувати момент задоволення та насолоджуватись життям
text-2

Асортимент Продукції

КОКОНАТ
1.0 кг
КЕКС ЦИТРИНА
1.0 кг
ПЕЧИВО ФІОРА
1.4 кг
ТІСТЕЧКО МАСКАРПОНЕ
1.2 кг
ТІСТЕЧКО МАСКАРПОНЕ
1.2 кг
text-3

Даруємо справжню насолоду по-італійськи

BISCOTTI – кондитерська компанія, що виробляє понад 100 видів високоякісних кондитерських виробів. Італійці – майстри у вмінні насолоджуватись життям. Саме вони створили відоме італійське вино, піцу, пасту та безліч неймовірних за смаком десертів. Цей темпераментний народ знає, як можна отримувати насолоду від життя кожного дня.

text-4

Мережа
кондитерських-пекарень BISCOTTI у Львові

У 2017 році ми розпочали у Львові історію власних кондитерських-пекарень BISCOTTI, де поєднані затишна атмосфера кав’ярні, повний асортимент традиційного та ексклюзивного асортименту десертів BISCOTTI та опція магазину смаколиків.

text-5

Кар’єра в BISCOTTI

Ми - команда професіоналів, і щодня прикладаємо максимум зусиль, щоб ви отримували насолоду по-італійськи. Якщо ви любите солодке і хочете дарувати момент задоволення від неймовірного смаку, тоді запрошуємо до нашого колективу!

text-6

BISCOTTI дарує щоденну можливість отримувати момент задоволення від неймовірного смаку наших десертів та насолоджуватися життям так само пристрасно та емоційно, як це роблять італійці. Придбати продукцію BISCOTTI можна в магазинах традиційної торгівлі, мережах супермаркетів, а також у мережі фірмових магазинів у форматі кондитерських-пекарень у Львові. Компанія докладає максимум зусиль, щоб наша продукція дарувала неймовірну насолоду по-італійськи, мала бездоганну якість, починаючи з відбору інгредієнтів, професійного підходу кваліфікованих кондитерів - до зберігання та доставки готових кондитерських виробів споживачу. BISCOTTI – твоя насолода по-італійськи.